طراحی سایت

آنچه خدمات طراحی سایت ما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند ، اجرای اصولی طراحی سایت مطابق با استانداردهای طراحی سایت و الگوریتم های موتورهای جستجوی معتبری همچون گوگل ، Bing و یاهو است. این یعنی تضمین کسب نتیجه مثبت در ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو.
طراحی سایت رایان با اتکا با دانش و تجربه خود و با اجرای اصولی پروژه طراحی سایت شما به همراه رعایت قوانین بهینه سازی سایت سعی در کسب بهره حداکثری شما از این بازار تجاری خواهد نمود. نمونه کارهای متنوع  ما ،نشان دهنده  تنوع پروژه های طراحی سایت و بهینه سازی سایت اجرا شده توسط ما شامل سایت شرکتی ،‌ سایت شخصی و سایت فروشگاهی و ..  این  اطمینان را به شما می دهد  که اجرای پروژه شما بصورت حرفه ای و کارآمد انجام خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که ممکن است یک برنامه نویس یا گرافیست با کمی آشنایی با طراحی سایت پروژه شما را اجرا نماید و از نظر شما هم رضایت بخش باشد . ولی عدم رعایت نکات بهینه سازی سایت و قوانین موتورهای جستجویی همچون گوگل و …  شما را در رسیدن به هدف نهایی در بازار رقابتی اینترنت یاری نخواهد کرد. کسب جایگاه مناسب در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر یکی از رازهای وفاداری مشتریان ما و ارجاع دیگر پروژه های طراحی سایت شان به ما است .

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تنوع روشهای تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی مناسب و مطابق با قوانین موتورهای جستجو از جمله گوگل می تواند نقش چشمگیری در معرفی یک شرکت و کنار زدن رقبا داشته باشد.

آنچه در نگاه اول، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحی سایت، چه از طراحی گرافیکی و چه از نظر فنی است.

تنها طراحی سایت زیبا کافی نیست . چه بسیارند سایتهای زیبایی که متاسفانه به دلیل عدم اجرای تکنیکهای بهینه سازی سایت بازدید کننده ای ندارند. به خاطر داشته باشید بخش اعظم بازدیدکنندگان سایت شما را کسانی که در موتورهای جستجو کلمات مرتبط با رشته کاری شما را جستجو می کنند تشکل خواهند داد و اگر بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو به درستی انجام نشده باشد شما این بازدیدکنندگان را به کلی از دست خواهید داد.

با شماره ۸۸۵۰۷۵۸۶- ۰۲۱ تماس بگیرید تا با نیازهای خود برای طراحی سایت اطلاعات بیشتری کسب نمایید.