تعرفه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت از عوامل متعددی تاثیرگذار است. طراحی سایت می تواند بصورت استاتیک یا ثابت طراحی شود و می تواند بصورت داینامیک یا پویا پیاده سازی گردد. عامل مهم تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت، نوع طراحی صفحات وب سایت و ماژول ها و پلاگین های استفاده شده است . هزینه های طراحی سایت استاتیک به مراتب بسیار کمتر از هزینه های طراحی سایت بصورت دینامیک می باشد ولی در طراحی استاتیک شما برای هر تغییری نیازمند طراح هستید و همینطور تغییرات نیازمند زمان بیشتری برای اجرا است.

در طراحی سایت دینامیک که بصورت نرم افزار و در قالب کنترل پنل مدیریتی به شما ارائه می گردد، نیز استانداردهای پایه که همان امکان مدیریت صفحات وب سایت برای مدیر سایت است، در نظر گرفته می شود و این امکان برای شما وجود دارد تا محتوای سایت را به راحتی  و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی تغییر دهید.  وب سایت دینامیک می تواند امکانات بیشتری همچون امکان نظرسنجی برای بازدید کننده گان، پرداخت آنلاین، فرم سفارش محصول، گالری تصاویر و … داشته باشد.

- از جمله هزینه های دیگر طراحی سایت، سرویس های ثبت دامنه و میزبانی وب است که این سرویس ها از نیازهای ابتدایی وجود وب سایت است که می بایست بصورت سالیانه از سوی مشتری تمدید گردد.

- قیمت سرویس های میزبانی یا همان هاست یا هاستینگ نیز بسته به نوع مشخصات درخواستی و مورد نیاز طراحی سایت : حجم دیسک، پهنای باند، فضای پایگاه داده  متفاوت است.

هزینه طراحی سایت

از عوامل تعیین کننده قیمت در طراحی سایت، مسئله بهینه سازی وب سایت است که می تواند جداگانه توسط مشتری درخواست گردد.
هم اکنون با توجه به رقابت تنگاتنگ سایتهای ایرانی برای بازاریابی و جذب بازدید کننده ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با هدف نمایش سایت در صفحه اول نتایج گوگل و دیگر موتورهای جستجو مثل یاهو ، بینگ و … از موارد مورد درخواست هر مشتری شده است.
با توجه به اهمیت این مسئله در افزایش بازدید کننده سایت و با توجه به اینکه پروسه بهینه سازی وب سایت معمولا بسته به عوامل متعدد بین  ۱ تا ۲ ماه کاری انجام می گردد، هزینه بهینه سازی وب سایت، مهمترین نقش را در هزینه طراحی سایت بر عهده دارد.

هزینه بهینه سازی وب سایت معمولا به عوامل زیر وابسته است:
– اهمیت کنونی وب سایت برای موتورهای جستجو
– مدت زمان حیات دامنه
– استاندارد بودن کد برنامه
– متون استفاده شده در صفحات وب سایت
– تعداد رقبا
و …

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهینه سازی و خدمات SEO به قسمت خدمات سئو سایت بروید.

برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت کلیک کنید.

همین حالا می توانید فرم سفارش آنلاین طراحی سایت را تکمیل و ارسال نمایید. پس از بررسی سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد.

سفارش آنلاین