پروفایل رایان

ما با هدف ارائه خدماتی متفاوت در عرصه طراحی سایت و با اتکا با تجربه هفت ساله خود در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (خدمات سئو)و ارتقا رتبه سایتهای مشتریان خود تا کنون توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.
در حال حاضر گروه طراحی سایت رایان از فعالترین طراحان سایت در کشور است و کسب رتبه های بالا در موتور جستجو گوگل و سایت بزرگ آلکسا دال بر این ادعا است. تنوع پروژه های طراحی سایت و بهینه سازی سایت این اطمینان را به شما می دهد که اجرای طراحی سایت خود را با هزینه ای مناسب و رعایت نکات حرفه ای طراحی سایت به ما بسپارید.

با توجه به اطمینان ما از کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم پس از عقد قرارداد و دریافت پیشنهادات و نیازهای مشتری برای طراحی سایت یا بهینه سازی سایت درصدی از مبلغ قرارداد را به عنوان پیش پرداخت دریافت نموده و پس از ثبت آدرس سایت و اجرای فاز یک پروژه و ارائه آن به مشتری درصدی دیگر از مبلغ قرارداد دریافت و مابقی مبلغ در هنگام تحویل سفارش و آموزش مدیریت محتوای سایت به مشتری دریافت می گردد.

در این مجموعه کسب رضایت مشتری و ارائه منظم خدمات سرلوحه کار ما است، که این موضوع را همه مشتریان ما تایید می کنند. ما پس از عقد قرارداد تا هنگام تحویل کار با مشتری یک تیم کاری با هدفی که مشتری از تهیه و ایجاد سایت اینترنتی را مد نظر داشته است تشکیل خواهیم داد.

ما همچنان بر این عقیده هستیم که بهترین معرفان ما مشتریان ما هستند.